Strona główna Katalog firm Firmowe okazje! Wiadomości SSK! Reklama O nas Dodaj firmę

Katalog branż

Artykuły spożywcze Biuro Budownictwo Chemia Edukacja i szkolnictwo Elektronika Finanse i ubezpieczenia Internet Komputery i informatyka Marketing Meble Media lokalne Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nieruchomości Odzież i tkaniny Przemysł i produkcja Rolnictwo i zwierzęta Rozrywka i imprezy RTV i AGD Sport i Turystyka Telekomunikacja Transport i spedycja Uroda i relaks Usługi
Aktualności

I konkurs na "Lubienie"

Dodano: 2012-09-26

I Konkurs na Lubienie

Zapraszam wszystkich serdecznie do Naszego pierwszego konkursu na Lubienie :)

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką serwisu fstargard.pl posiadających konto na portalu społecznościowym Facebook.

Każdy, kto polubi nasz profil na FB - http://www.facebook.com/fstargard oraz udostępni wiadomość o konkursie z naszego profilu na swojej tablicy, staje się automatycznie uczestnikiem konkursu.

Konkurs trwa od dzisiaj do 30 listopada 2012. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi nie później niż do 7 grudnia bieżącego roku, na stronie fstargard.pl i profilu na Facebooku.

Nagrody będą przyznawane losowo wśród osób, które wykonały zadanie o którym mowa powyżej.

Aktualne nagrody to:

Głośniki 2.1 14W RMS

Zestaw głośników aktywnych 2.1 - 14W RMS. Zastosowanie do : MP3 , MP4 , iPod , Discman , Notebook , PC. W skład zestawu wchodzą: Woofer (Częstotliwość 20 Hz - 150 Hz, 10W RMS, 170 x 75 x 170 mm), Satelity (Częstotliwość 150 Hz - 20 kHz, 2 x 2W RMS, 65 x 65 x 165 mm), Wyposażenie (włącznik zasilania , dioda sygnalizująca zasilanie, regulacja głośności)

Latarka diodowa 3LED na dynamo ręczne

Jest to latarka, do której nie potrzebujemy baterii, a moc nadajemy uciskając ją w dłoni. Minuta uciskania wytwarza zasilanie, które pozwala nam świecić przez ponad 4 minuty. Więcej o działaniu latarki TUTAJ!

 

W razie dużego zainteresowania konkursem, organizator (tj. właściciel strony fstargard.pl zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości nagród).

Zapraszamy do udziału!!!

wstecz
Strona główna O nas Reklama Partnerzy Promuj nas FAQ Regulamin Kontakt
Projekt i wykonanie: BM&A GS Polska & studio mh