Strona główna Katalog firm Firmowe okazje! Wiadomości SSK! Reklama O nas Dodaj firmę

Katalog branż

Artykuły spożywcze Biuro Budownictwo Chemia Edukacja i szkolnictwo Elektronika Finanse i ubezpieczenia Internet Komputery i informatyka Marketing Meble Media lokalne Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nieruchomości Odzież i tkaniny Przemysł i produkcja Rolnictwo i zwierzęta Rozrywka i imprezy RTV i AGD Sport i Turystyka Telekomunikacja Transport i spedycja Uroda i relaks Usługi
Wiadomości lokalne

Dofinanoswania z budżetu powiatu stargardzkiego

Dodano: 2012-07-31

Już tylko miesiąc pozostał na składanie wniosków o dofinansowanie imprez w 2013 roku oraz dotacje na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków z budżetu Powiatu Stargardzkiego 2013.

O dotacje można ubiegać się do 31 sierpnia. Wnioski należy składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Stargardzie przy ul. Skarbowej 1.

Zasady udzielania dotacji na renowacje zabytków reguluje Uchwała Nr XXXIV/393/09 Rady Powiatu w Stargardzie z dnia 29 kwietnia 2009 r. Do składania wniosków uprawniony jest każdy podmiot, będący właścicielem lub posiadaczem zabytku, jeżeli posiadanie oparte jest o tytuł prawny wynikający z użytkowania wieczystego, ograniczonego prawa rzeczowego, trwałego zarządu albo stosunku zobowiązaniowego. Zasady przyznawania dotacji, wymagane dokumenty oraz wniosek, który należy wypełnić można pobrać na stronie powiatstargardzki.eu.

Z budżetu Powiatu Stargardzkiego przyznawane są dofinansowania na imprezy kulturalne, turystyczne, sportowe itp. W tym celu można złożyć pismo, w którym powinna znaleźć się data wydarzenia, jego opis oraz uzasadnienie potrzeby dofinansowania wraz z danymi organizatora.

Źródło: powiatstargardzki.eu

wstecz
Strona główna O nas Reklama Partnerzy Promuj nas FAQ Regulamin Kontakt
Projekt i wykonanie: BM&A GS Polska & studio mh