Strona główna Katalog firm Firmowe okazje! Wiadomości SSK! Reklama O nas Dodaj firmę

Katalog branż

Artykuły spożywcze Biuro Budownictwo Chemia Edukacja i szkolnictwo Elektronika Finanse i ubezpieczenia Internet Komputery i informatyka Marketing Meble Media lokalne Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nieruchomości Odzież i tkaniny Przemysł i produkcja Rolnictwo i zwierzęta Rozrywka i imprezy RTV i AGD Sport i Turystyka Telekomunikacja Transport i spedycja Uroda i relaks Usługi
Wiadomości lokalne

Będzie lepiej dla pieszych i dostawców

Dodano: 2012-07-31

 Rozpoczęły się prace przy budowie ciągu pieszo-drogowego pomiędzy ulicami Piłsudskiego i Słowackiego. Dzięki nowej nawierzchni będzie estetyczniej, łatwiej z dojazdem dla dostawców pobliskich sklepów, a także z przemieszczaniem się pieszych pomiędzy budynkami.

Droga z polbruku powstanie w kilku miejscach. Pierwszy odcinek obejmuje fragment nawierzchni od sklepu rowerowego przy ul. Słowackiego i połączy się z drogą dochodzącą do gabinetu stomatologicznego.
Ostatni odcinek przebudowy obejmie fragment uliczki między blokami przy ul Słowackiego naprzeciwko przychodni kolejowej, aż do drogi przy garażach.

Wraz z kostką polbrukową położona będzie instalacja odwodnieniowa. Wartość inwestycji zleconej przez Miasto wyniesie 700 000 złotych netto. Wszystkie roboty wykona stargardzka firma Ben-Bruk. Prace potrwają do 15 października b.r.

Źródło: stargard.pl

wstecz
Strona główna O nas Reklama Partnerzy Promuj nas FAQ Regulamin Kontakt
Projekt i wykonanie: BM&A GS Polska & studio mh