Strona główna Katalog firm Firmowe okazje! Wiadomości SSK! Reklama O nas Dodaj firmę

Katalog branż

Artykuły spożywcze Biuro Budownictwo Chemia Edukacja i szkolnictwo Elektronika Finanse i ubezpieczenia Internet Komputery i informatyka Marketing Meble Media lokalne Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nieruchomości Odzież i tkaniny Przemysł i produkcja Rolnictwo i zwierzęta Rozrywka i imprezy RTV i AGD Sport i Turystyka Telekomunikacja Transport i spedycja Uroda i relaks Usługi
Wiadomości lokalne

Nie płacimy za parkowanie

Dodano: 2012-08-01

parkingOd 1 sierpnia nie płacimy już za parkowanie samochodów na Tysiącleciu oraz ul. Czarnieckiego. Tereny te należą do Miasta i zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej zostały wyłączone ze Strefy Płatnego Parkowania.

Strefa nadal obowiązuje na drogach należących do Powiatu, czyli: Wojska Polskiego (do skrzyżowania z ul. Konopnickiej), ul. Piłsudskiego (do skrzyżowania z ul. Konopnickiej), ul. Słowackiego, ul. Wyszyńskiego, ul. Reja, ul. Mickiewicza (od ul. Wojska Polskiego do ul. Piłsudskiego), ul. Środkowej, ul. Dworcowej, ul. Limanowskiego (od ul. Wojska Polskiego do ul. Piłsudskiego).

Przypominamy również, że od trzech miesięcy obowiązują zmiany w regulaminie Strefy Płatnego Parkowania. Najważniejsze dla mieszkańców zmiany, to:
- brak opłat za parkowanie pojazdów w strefie w soboty,
- tylko jedna opłata dodatkowa za brak ważnego biletu w wysokości 30 zł (do tej pory, gdy zapłaty dokonano tego samego dnia lub dnia następnego do godziny 10.00 - wynosiła 10 zł, a dopiero później 30 zł),
- brak opłaty za wydawanie karty abonamentowej.

Źródło: stargard.pl

wstecz
Strona główna O nas Reklama Partnerzy Promuj nas FAQ Regulamin Kontakt
Projekt i wykonanie: BM&A GS Polska & studio mh