Strona główna Katalog firm Firmowe okazje! Wiadomości SSK! Reklama O nas Dodaj firmę

Katalog branż

Artykuły spożywcze Biuro Budownictwo Chemia Edukacja i szkolnictwo Elektronika Finanse i ubezpieczenia Internet Komputery i informatyka Marketing Meble Media lokalne Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nieruchomości Odzież i tkaniny Przemysł i produkcja Rolnictwo i zwierzęta Rozrywka i imprezy RTV i AGD Sport i Turystyka Telekomunikacja Transport i spedycja Uroda i relaks Usługi
Wiadomości lokalne

Lokalny Program Rewitalizacji - Konsultacje społeczne

Dodano: 2012-08-14

Zaprasza się, w ramach konsultacji społecznych, do zapoznania się z załączonym projektem uchwały Rady Miejskiej i zgłoszenia ewentualnych opinii lub uwag.

W wyniku zgłoszonych projektów przez beneficjentów, którzy zgłaszali potrzebę realizacji inwestycji wspartych w systemie zwrotnym w ramach Inicjatywy JESSICA ( Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013, Działanie 6.6 Rewitalizacja na obszarze metropolitarnym, Poddziałanie 6.6.2 Inicjatywa JESSICA na obszarze metropolitarnym), sporządzony został projekt uchwały Rady Miejskiej, zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Stargard Szczeciński na lata 2010 – 2020 nr XLII/469/10 z dnia 29 czerwca 2010 r.

Opinie i uwagi proszę składać na piśmie do Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17, lub e-mailem k.growinska@um.stargard.pl w terminie do 07.09. 2012 roku.

Źródło: stargard.pl

wstecz
Strona główna O nas Reklama Partnerzy Promuj nas FAQ Regulamin Kontakt
Projekt i wykonanie: BM&A GS Polska & studio mh