Strona główna Katalog firm Firmowe okazje! Wiadomości SSK! Reklama O nas Dodaj firmę

Katalog branż

Artykuły spożywcze Biuro Budownictwo Chemia Edukacja i szkolnictwo Elektronika Finanse i ubezpieczenia Internet Komputery i informatyka Marketing Meble Media lokalne Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nieruchomości Odzież i tkaniny Przemysł i produkcja Rolnictwo i zwierzęta Rozrywka i imprezy RTV i AGD Sport i Turystyka Telekomunikacja Transport i spedycja Uroda i relaks Usługi
Wiadomości lokalne

Stargard - Samorząd Równych Szans

Dodano: 2012-09-12

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego doceniła samorząd miejski Stargardu przyznając nam tytuł i statuetkę „Samorząd Równych Szans” za aktywną działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.

Była to już czwarta edycja konkursu. Kapituła pod przewodnictwem ministra Jarosława Dudy – Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych wybrała 15 zwycięzców i przyznała 25 wyróżnień. Stargard został laureatem tegorocznej edycji, wraz z samorządami miast: Dąbrowa Górnicza, Dzierżoniów, Gdańsk, Katowice, Kraków, Piaseczno, Poznań, Szczecin, Żory, a także powiatami – kartuskim, olkuskim, polickim oraz województwami – łódzkim i wielkopolskim.

Źródło: stargard.pl

wstecz
Strona główna O nas Reklama Partnerzy Promuj nas FAQ Regulamin Kontakt
Projekt i wykonanie: BM&A GS Polska & studio mh