Strona główna Katalog firm Firmowe okazje! Wiadomości SSK! Reklama O nas Dodaj firmę

Katalog branż

Artykuły spożywcze Biuro Budownictwo Chemia Edukacja i szkolnictwo Elektronika Finanse i ubezpieczenia Internet Komputery i informatyka Marketing Meble Media lokalne Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nieruchomości Odzież i tkaniny Przemysł i produkcja Rolnictwo i zwierzęta Rozrywka i imprezy RTV i AGD Sport i Turystyka Telekomunikacja Transport i spedycja Uroda i relaks Usługi
Wiadomości lokalne

Żeglowali po złotą dynię

Dodano: 2012-09-21

W ramach X edycji festynu „Złota Dynia" nad jeziorem Miedwie odbyły się regaty żeglarskie. „O złotą dynię” rywalizowały w klasie Optimist dzieci szkół podstawowych i gimnazjów ze Stargardu i Szczecina.

W regatach wystartowali adepci żeglarstwa ze Szczecińskiego Centrum Żeglarskiego oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie. W sumie na starcie zameldowało się 31 zawodników - 18 z gimnazjów i 13 ze szkół podstawowych. Przeprowadzono po trzy wyścigi w dwóch kategoriach wiekowych. Oba ośrodki żeglarskie podzieliły się medalami. Zwycięzcy otrzymali najprawdziwsze dynie z rąk wójta Kobylanki - Andrzeja Kaszubskiego. Ponadto triumfatorzy oraz wszyscy uczestnicy otrzymali statuetki żaglówek, maskotki, upominki i dyplomy.

Organizatorami regat byli Wójt Gminy Kobylanka, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie oraz Stowarzyszenie MIEDWIE.

Wyniki:
Kategoria wiekowa - gimnazjum:
I. WOJCIECHOWSKI DAWID - SCŻ Szczecin
II. ANDRAŁOJĆ BARTOSZ - MDK Stargard
III. ZACHAREK GABRIEL - MDK Stargard

Kategoria wiekowa - szkoły podstawowe:
I. WARDZIŃSKI SZYMON - SCŻ Szczecin
II. PISKORZ OSKAR - SCŻ Szczecin
III. BIELECKI FILIP - MDK Stargard

Źródło: stargard.pl

wstecz
Strona główna O nas Reklama Partnerzy Promuj nas FAQ Regulamin Kontakt
Projekt i wykonanie: BM&A GS Polska & studio mh