Strona główna Katalog firm Firmowe okazje! Wiadomości SSK! Reklama O nas Dodaj firmę

Katalog branż

Artykuły spożywcze Biuro Budownictwo Chemia Edukacja i szkolnictwo Elektronika Finanse i ubezpieczenia Internet Komputery i informatyka Marketing Meble Media lokalne Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nieruchomości Odzież i tkaniny Przemysł i produkcja Rolnictwo i zwierzęta Rozrywka i imprezy RTV i AGD Sport i Turystyka Telekomunikacja Transport i spedycja Uroda i relaks Usługi
Wiadomości lokalne

Sąsiedzi poznawali się nawzajem

Dodano: 2012-09-25

Festyn „Dzień Sąsiada” odbył się w miniony weekend na osiedlu Lotnisko. Rozgrywki sportowe, rekreacja, konkursy z nagrodami, kiermasz i dobre jedzenie – tego wszystkiego nie brakowało uczestnikom zabawy zorganizowanej pod patronatem Prezydenta Miasta.

Tę cykliczną imprezę zorganizowało przy ul. Śniadeckiego Stowarzyszenie „Potrzebny Dom” oraz Stargardzkie TBS. Przez cały dzień można było bezpłatnie zbadać ciśnienie oraz poziom cukru we krwi, wziąć udział w konkursach (m.in. Balon Bum, Mumia, Skakanka SOLO), nauczyć się lepienia gliny. Była także giełda-wymienianka, na której można było zamienić książki, płyty, ubrania, zabawki i inne rzeczy na… inne rzeczy.

Na scenie odbyły się pokazy zajęć FITNES oraz sztangistów przygotowane przez OSiR Stargard oraz nauka udzielania pierwszej pomocy oraz pokazy Szkoły Tańca Respect z SCK oraz BBoy Stanley’a.

Ponadto: biegi w workach, bieg z kubkiem wody, biegi zręcznościowe z piłeczką na łyżce, turniej szachowy, przeciąganie liny i rzut piłeczką do celu oraz wspólne grillowanie. Wystąpił też zespół z MDK, a także rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Stargardu. Najważniejszym konkursem był oczywiście ten, , o wszystko mówiącej nazwie „Na Najlepszego Sąsiada”.

Źródło: stargard.pl

wstecz
Strona główna O nas Reklama Partnerzy Promuj nas FAQ Regulamin Kontakt
Projekt i wykonanie: BM&A GS Polska & studio mh